فروش عمده لوازم آرایشی و بهداشتی لیست بهترین مارک محصولات …

نوشته شده در موضوع لوازم آرایشی و بهداشتی در 10 جولای 2018

حس زیبایی نیازی است که باید هر بانویی برای افزایش اعتماد به نفس آرامش درونی نسبت به ظاهر خود داشته باشد . یکی از راه های زیبا و اراسته تر شدن ظاهر آرایش کردن است . این یک گرایش ذاتی در همه ی بانوان ایران است . استفاده از لوازم آرایشی خوب که روی پوست بخوابد و به مرور زمان اثر نامطلوب روی پوست نگذارد یک اصل است که باید به آن توجه کرد . حتما می دانید که استفاده از لوازم آرایش نا مرغوب به مرور زمان اثر بدی روی پوست می گذارد که باعث چروک شدن و پیری زود رس پوست می شود . حتی شاید به مرور زمان و استفاده ی مداوم از لوازم آرایشی نامرغوب باعث ایجاد لک و خال های ریز روی پوست شود .

آیا شما برای محصولات آرایش خریداری کرده اید و با انتخاب های مختلف در برابر شما غرق شده اید که تقریبا غیرممکن است که یکی از آنها را انتخاب کنید؟ با ورود بسیاری از مارک های آرایش در بازار هند، تبدیل شدن به بسیاری از گیج کننده برای انتخاب بین آنها تبدیل شده است. خب، شما بیشتر از این نگران نباشید زیرا ما یک لیست از ۱۵ علامت تجاری برتر را در هند ساخته ایم که در حال حاضر با محصولات نوآورانه خود به خوبی کار می کنند .

برای همه کسانی که برای آرایش جدید هستند، شما باید سوالات زیادی داشته باشید. اجازه دهید آن را برای خوب توضسیح دهیم

فروش انواع لوازم آرایشی با مارک و برند معتبر

در سراسر دنیا صد ها لوازم آرایشی برند وجود دارد که کیفیت خوبی دارد . ما در این مقاله چند برند خوب را برای شما معرفی می کنیم . با توجه به پوست خود از این لوازم آرایشی استفاده کنید و سعی کنید همه ی لوازم آرایشی تان از یک برند و مارک باشد .

لوازم آرایشی کلارنس

بیشتر شرکت های تولید کنده جیزی که برایشان حائز اهمیت است سود است . ولی محصولات بهداشتی آرایشی در وحله ی اول کیفیت و رضایت لوازم آرایشی را حائز اهمیت قرار داده است .

خرید محصولات بهداشتی

این لوازم ارایشی در نور استادیو هنگام فیلم برداری مورد استفاده قرار می گیرد . و پوشش بدون نقص را به پوست می دهد . محصولات اسمش بکس بدون استفاده از روغن است . بع علت استفاده از روغن های مخصوص در ترکیبات این کرم باعث شده یکی از گران ترین و بهترین محصولات لوازم آرایشی باشند . دو برادر دین و دیوس این محصولات را تولید کرده اند . این برند تقریبا همه ی لوازم آرایش را تولید می کنند ولی محصولا اصلی لوازم چشمی و رژ لب است .

لوازم آرایشی نو اسکین

این محصول تمرکز زیادی روس تولید کرم های ضد  چروک و پیری پوست دارد این محصولات بسیار با کیفیت هستند و در عرصه رقابت پیشتازانه عمل میکند نو اکین در ۳۰ کشور دنیا پیشگام است . این محصولات بدون بو هستند و به مقدار زیاد از انتی اکسیدان در این محصولات استفاده می شود . کرم های نو اسکینن در قبال نور فرا بنفش خورشید محافظت خوبی دارد .

لوازم اورآل

این محصول تولید کشور فرانسه است که اهمیت زیادی برای مد و زبیایی قائد است .قیمت این لوازم به بانوان قشر متوسط نیز اجازه استفاده می دهد . این شرکت در عرصه تولید لوازم مراقبت از مو و ضد افتاب تمرکز کرده است و محصولات خوبی نیز ارائه می دهد .

لیست لوازم آرایشی کاربردی برای عروس

حتما قبل از خرید به نکات زیر توجه کنید : به مقدار استفاده ی خودتان در هنگام خرید توجه کنید اگر استفاده ی شما از لوازم آرایشی کم است از لوازم آرایشی استفادخ کنید که میل کمتری دارد . از خرید وسایل بیهوده که عادت به استفاده کردن از آن ها ندارید برهیز کنید . خرید لوازم ضروری را در اول لیست قرار دهید . در هنگام خریدبه دانسنه های خود توجه کنید و به گفنه ی فروشنده توجه نکنید فروشنده به دنبال سود خود است نه بهره مندی شما .

برند ایرانی هایی در بازار مشابه خارجی وجود دارند که دارای کیفیت مناسبی هستند برند های ایرانی معمولا در همه ی عرصه ها تولید محصول دارند و بعضی شرکت ها تمرکزشان را روی یک یا چند محصول گذاشته اند که بازدهی بهتری دارد . برترین برند های ایرانی مای ، اتود ، فلورما ، افت ، مکس و کلاسیکس برند نارس تولید خو را با هدف شاد کردن بانوان شروع کرد .و شعار امسالش این است که ارایش کردن به صورت طبیعی بدون اینکه اطرافیان متوجه ارایش شوند و گمان کنند که این زیبایی فوق العاده ، ذاتی است .

Article source: https://www.xn----pmcnc3cds5jl1a37lba.com/

               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
عطر زنانه نارسیس رودریگز 30میل-Narciso Rodriguez عطر زنانه میدنایت پویزن 30 میل Midnight Poison عطر زنانه کیلینیک هپی30 میل Clinique Happy for women عطر زنانه کیم کارداشیان 30 میل kim kardashian
     

عطر نارسیس رودریگز نارسیسو زنانه عطری است شیرین و ملایمو جذاب.

این عطریست فریبنده و الماسی گرانبها برای خانمهای مدرن که همه را شیفته خود کنند.

عطر ا کلینیک هپی زنانه-Clinique Happy عطری است خنک و تند و شیرین.

عطر ادکلن کیم کارداشیان گلد-kim kardashian Gold عطری است شیرین زنانه و جذاب.

     
30,000 تومان خرید عطر زنانه نارسیس رودریگز 30میل-Narciso Rodriguez 30,000 تومان خرید عطر زنانه  میدنایت پویزن 30 میل  Midnight Poison 30,000 تومان خرید عطر زنانه کیلینیک هپی30 میل Clinique Happy for women 30,000 تومان خرید عطر زنانه کیم کارداشیان 30 میل kim kardashian
     
     
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
عطر زنانه اسکادا اسپشیالی 30 میل Escada Especially for women عطر زنانه باربری ویکند 30 میل burberry weekend عطر زنانه ویکتوریا سکرت نایت30 میل-Victoria Secret Night عطر زنانه ویکتور اند رولف فلاوربمب 30 میل Viktor & Rolf Flowerbomb
     

عطری مناسب برای خانم های جوان با رایحه ی ملایم و شیرین

عطر زنانه باربری با رایحه ی ملایم و شیرین- مخصوص بانوان به روز و مدرن

عطر ادکلن ویکتوریا سکرت نایت-Victoria Secret Night عطری است گرم و شیرین.

این محصول بسیار استثنائی و خاص مخصوص خانمهای سخت سلیقه و بسیار مشکل پسند میباشد.

     
30,000 تومان خرید عطر زنانه اسکادا اسپشیالی 30 میل Escada Especially for women 30,000 تومان خرید عطر زنانه باربری ویکند 30 میل burberry weekend 30,000 تومان خرید عطر زنانه ویکتوریا سکرت نایت30 میل-Victoria Secret Night 30,000 تومان خرید عطر زنانه ویکتور اند رولف فلاوربمب 30 میل Viktor & Rolf Flowerbomb
     
     
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
عطر زنانه وود 30 میل عطر زنانه استیل جنیفر 30 میل عطر زنانه الین 30 میل عطر زنانه شنل چنس 30 میل
     

با رایحه ای ملایم و زنانه، با ضمانت اصلی بودن عطر، خلوص 90 درصد، شیشه بسیار شکیل

با رایحه ای شیرین و ملایم، با ضمانت اصلی بودن عطر، خلوص 90 درصد، شیشه بسیار شکیل

با رایحه ای ملایم و شیرین، با ضمانت اصلی بودن عطر، خلوص 90 درصد، شیشه بسیار شکیل

با رایحه ای ملایم و شیرین، با ضمانت اصلی بودن عطر، خلوص 90 درصد، شیشه بسیار شکیل

     
30,000 تومان خرید عطر زنانه وود 30 میل 30,000 تومان خرید عطر زنانه استیل جنیفر 30 میل 30,000 تومان خرید عطر زنانه الین 30 میل 30,000 تومان خرید عطر زنانه شنل چنس 30 میل
     
     
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
عطر زنانه رالف 30 میل عطر زنانه ویوا 30 میل عطر زنانه لالیگا 30 میل عطر زنانه الیزابت 30 میل
     

با رایحه ای ملایم و شیرین، با ضمانت اصلی بودن عطر، خلوص 90 درصد، شیشه بسیار شکیل

با رایحه ای خنک و شیرین، با ضمانت اصلی بودن عطر، خلوص 90 درصد، شیشه بسیار شکیل

رایحه ی سرد و ملایم،ضمانت اصلی بودن عطر، خلوص 90 درصد، شیشه بسیار شکیل

رایحه ی گرم و شیرین ،ضمانت اصلی بودن عطر، خلوص 90 درصد، شیشه بسیار شکیل

     
30,000 تومان خرید عطر زنانه رالف 30 میل 30,000 تومان خرید عطر زنانه ویوا 30 میل 30,000 تومان خرید عطر زنانه لالیگا 30 میل 30,000 تومان خرید عطر زنانه الیزابت 30 میل
     
     
               
عکس محصول عکس محصول    
     
عطر زنانه جادور 30 میل عطر زنانه کنزو آمور 30میل-Kenzo Amour    
     

با رایحه ای گرم و شیرین، با ضمانت اصلی بودن عطر، خلوص 90 درصد، شیشه بسیار شکیل

عطرزنانه کنزو آمور با رایحه ای از وانیل و یاسمین عطری مناسب برای فصول سرداست.

   
     
30,000 تومان خرید عطر زنانه جادور 30 میل 30,000 تومان خرید عطر زنانه کنزو آمور 30میل-Kenzo Amour        

دیدگاهتان را بنویسید